Álláslehetőségek

2018.06.18.

Ok­ta­tá­si üz­let­águnk, az APA­VE Aka­dé­mia to­váb­bi nö­ve­ke­dé­sét, pi­a­ci po­zí­ci­ó­já­nak to­váb­bi meg­erő­sí­té­sét elő­se­gí­ten­dő, ta­pasz­talt, kép­zés­szer­ve­zés­ben jár­tas kol­lé­gát ke­res, aki kész és ön­ál­ló­an ké­pes szak­kép­zé­sek és tré­nin­gek szer­ve­zé­sé­re úgy a vál­la­la­ti meg­ren­de­lő­ink szá­má­ra, mint az ál­ta­lunk szer­ve­zett nyílt kép­zé­se­in­ken bu­da­pes­ti vagy vi­dé­ki hely­szí­ne­in­ken.

Pályázatot írunk ki az alábbi pozíció betöltésére:

Képzési főmunkatárs / tréning menedzser

Főbb feladatok, munkák:

  • OKJ-s szakképzések, valamint szakmai továbbképzések, tréningek önálló szervezése, koordinálása.
  • Kapcsolattartás a megbízókkal, képzésben résztvevőkkel, oktatókkal / trénerekkel, esetlegesen a képzést felügyelő hatóságokkal.
  • Képzési programok fejlesztése és lebonyolítása konkrét piaci ill. vevői igények alapján.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 3 év képzésszervezési tapasztalat
  • Magabiztos fellépés, kitűnő kommunikációs készség
  • Mobilitás országszerte
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos munka
  • Lendületes csapat

Munkavégzés helye: Budapest, esetenként vidéki partnerek és helyszínek látogatása.

A fényképes önéletrajzokat az akademia@apave.com címre várjuk.

2018.04.18.

Számlaképes oktatót / trénert keresünk

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Vevőspecifikus (OEM ill. Tier 1) követelmények, elsősorban az európai autógyártók elvárásainak gyakorlati ismertetése;
  • Autóipari minőségirányítási rendszerek és technikák (IATF 16949, VDA stb.) oktatása;
  • Az autóiparban (is) használt minőségirányítási eszközök és technikák (SPC, MSA, APQP, PPAP, FMEA, 8D, stb.) gyakorlati alkalmazása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 5 év, autóiparban (termelő/gyártó környezetben) szerzett minőségirányítási tapasztalat (vevői és/vagy beszállítói kapcsolattal);
  • Magabiztos fellépés, kitűnő kommunikációs készségek;
  • Mobilitás országszerte;
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvismeret;
  • B kategóriás jogosítvány.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felnőttképzésben szerzett gyakorlat;
  • Autóipari minőségügyi rendszer kiépítésében szerzett tapasztalat;
  • Auditori tapasztalat (beszállítói és/vagy belső auditorként, vezető auditori képesítés valamely elterjedt minőségbiztosítási rendszerre kifejezett előny);
  • Tapasztalat autóipari ügyfelekkel való szakmai kapcsolattartásban, problémák azonosításában és azok közös megoldásában.
  • További szabványok ismerete: ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 27001, ISO 50001

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés;
  • Változatos munka;
  • Lendületes csapat.

A jelentkezéseket az akademia@apave.com címre várjuk.