Álláslehetőségek

2018.09.20.

Keresünk kecskeméti munkavégzésre 8 órás munkaidőben

Munkavédelmi koordinátort.

Munkavégzés helye: Kecskemét
Munkaidő: hétköznap: 06.00-14.00 (néhány esetben hétvégén is).

Feladatok:

A kivitelezési munka munkavédelmi dokumentációival kapcsolatban:

  • elkészíti a kivitelezési munkára vonatkozó biztonsági és egészségvédelmi tervet,
  • elkészíti a kivitelezési munka munkabiztonsági kockázatértékelését,
  • elkészíti a szükséges munkabiztonságot érintő kockázatértékeléseket, illetve a már korábban elkészült kockázatértékelés módosítását,
  • a rendelkezésre bocsátott biztonsági és egészségvédelmi tervet szakmailag áttanulmányozza, szükség esetén kezdeményezi a változtatást, kiegészítést a tényleges helyszíni állapotok ismeretében,
  • közreműködik az adott kivitelezésben előírt helyszíni munkavédelmi dokumentációk elkészítésében

Oktatás és annak dokumentálása:

  • megtartja a munkavállalók és partnerek (látogatók, vendégek stb.) munkavédelmi, környezetvédelmi oktatását

Munkavégzés személyi feltételeinek, dokumentációjának ellenőrzése:

  • ellenőrzi, hogy minden a helyszínen munkát végző munkavállaló rendelkezik a vonatkozó jogszabályokban rögzített érvényes munkaköri alkalmassági igazolással, megfelelő szakképesítéssel, illetve a gépek, berendezéseken munkaeszközök kezelésére vonatkozó érvényes jogosítvánnyal, jogosultsággal

Munkavégzés tárgyi feltételeinek, dokumentációjának ellenőrzése:

  • ellenőrzi a helyszínen használt gépek szükséges üzemeltetési dokumentációk helyszínen történő rendelkezésre állását,
  • közreműködik a gépek, technológiák telepítési, üzembe helyezési eljárásában

Helyszíni munkavégzés, folyamatok ellenőrzése:

  • ellenőrzi a kivitelezésre vonatkozó munkabiztonsági, környezetvédelmi előírások betartását,
  • közreműködik az építési munkahelyen egyidejűleg tevékenykedő, illetve egymást követően felvonuló munkáltatók között a tevékenységek összehangolásában,
  • összehangolja a munkafolyamatok ellenőrzését

Környezetvédelmi feladatok:

  • ellenőrzi az építkezési helyszínen a környezetvédelmi feladatok betartását (kémiai biztonság, veszélyes anyagok és készítmények, veszélyes, valamint ipari és kommunális hulladékok kezelésének, jogszabályi előírásainak betartása

Elvárásaink:

  • Munkavédelmi szakképzettség - minimum Munkavédelmi technikus
  • Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Proaktivitás
  • Problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs képesség, határozott fellépés
  • Önálló munkavégzés
  • MS Office programcsomag magasfokú ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Építőipari tapasztalat
  • Tűzvédelmi szakképzettség minimum OKJ Tűzvédelmi előadó
  • Környezetvédelmi végzettség
  • ADR végzettség és tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Külföldi multinacionális vállalati háttér
  • Változatos munkavégzés
  • Továbbképzési lehetőség
  • ISO szabványokkal való megismerkedés
  • Fiatalos, dinamikus csapat

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A fényképes önéletrajzokat az agnes.aszodi@apave.com címre várjuk.

Kapcsolattartó:

Aszódi Ágnes
EHS csoportvezető
agnes.aszodi@apave.com
Tel.: 06 30 427 4849

2018.04.18.

Számlaképes oktatót / trénert keresünk

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Vevőspecifikus (OEM ill. Tier 1) követelmények, elsősorban az európai autógyártók elvárásainak gyakorlati ismertetése;
  • Autóipari minőségirányítási rendszerek és technikák (IATF 16949, VDA stb.) oktatása;
  • Az autóiparban (is) használt minőségirányítási eszközök és technikák (SPC, MSA, APQP, PPAP, FMEA, 8D, stb.) gyakorlati alkalmazása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 5 év, autóiparban (termelő/gyártó környezetben) szerzett minőségirányítási tapasztalat (vevői és/vagy beszállítói kapcsolattal);
  • Magabiztos fellépés, kitűnő kommunikációs készségek;
  • Mobilitás országszerte;
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvismeret;
  • B kategóriás jogosítvány.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felnőttképzésben szerzett gyakorlat;
  • Autóipari minőségügyi rendszer kiépítésében szerzett tapasztalat;
  • Auditori tapasztalat (beszállítói és/vagy belső auditorként, vezető auditori képesítés valamely elterjedt minőségbiztosítási rendszerre kifejezett előny);
  • Tapasztalat autóipari ügyfelekkel való szakmai kapcsolattartásban, problémák azonosításában és azok közös megoldásában.
  • További szabványok ismerete: ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 27001, ISO 50001

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés;
  • Változatos munka;
  • Lendületes csapat.

A jelentkezéseket az akademia@apave.com címre várjuk.